Інтерфакс-Україна
08:53 31.03.2021

СБ покращив прогноз зростання економіки України у 2021р до 3,8%

1 хв читати
СБ покращив прогноз зростання економіки України у 2021р до 3,8%

Світовий банк (СБ) підвищив прогноз зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України у 2021 році до 3,8%, тоді як на початку січня він оцінював перспективи відновлення у 3%.

Відповідно до березневого економічного огляду СБ для регіону Європи та Центральної Азії, прогноз зростання ВВП у 2022 році погіршено до 3% проти 3,1% у січневому прогнозі.

Помірне відновлення економіки України у 2021 році в СБ пояснюють високою невизначеністю, пов'язаною з темпами вакцинації проти COVID-19 і економічною політикою щодо поліпшення інвестицій і забезпечення макроекономічної стабільності. Водночас, сільське господарство і переробна промисловість показують позитивні тренди, зазначили в СБ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна завершила сезон цукроваріння-2025, заводи виробили 1,72 млн тонн цукру – "Укрцукор"

"Метінвест" припинив обговорення з власниками євробондів щодо їх пролонгації та вивчить альтернативні варіанти

"Метінвест" за 9 міс-2025 скоротив EBITDA на третину через зупинку "Покровськвугілля" та зниження цін на продукцію

МХП оголосила довипуск євробондів-2029 під 10,5% на $100 млн

Після атаки РФ дуже багато споживачів без світла у Києві та чотирьох областях – "Укренерго"

Швеція надає додаткові EUR65 млн на проєкти сталого управління відходами в Україні

ДПС виявила у 10 торгових мережах схеми дроблення бізнесу з можливим ухиленням від податків на 1 млрд грн

Україна у 2025р не виконала 15 індикаторів Ukraine Facility майже на EUR4 млрд – консорціум RRR4U

РФ атакувала обʼєкти енергетики в Одеській області – "ДТЕК"

"Укрзалізниця" продовжує автобусні об’їзди на окремих напрямках через безпекові ризики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА