13:12 02.04.2021

Державіаслужба дозволила SkyUp літати зі Львова до Баку, анулювала право "МАУ" на експлуатацію цієї лінії

1 хв читати
Державіаслужба дозволила SkyUp літати зі Львова до Баку, анулювала право "МАУ" на експлуатацію цієї лінії

Державна авіаційна служба України дозволила авіакомпанії SkyUp (Київ) із 1 квітня 2021 року здійснювати регулярні рейси за маршрутом Львів - Баку (Азербайджан) - Львів із частотою двічі на тиждень.

Згідно з повідомленням на сайті регулятора, водночас було анульовано право авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) на експлуатацію цієї лінії з частотою тричі на тиждень.

Окрім цього, Державіаслужба дозволила "МАУ" збільшити кількість рейсів за маршрутом Київ - Бодрум (Туреччина) - Київ із трьох до семи на тиждень і виконувати регулярні рейси з Києва до Газіпаши (Туреччина) з частотою чотири рази на тиждень.

Авіакомпанії SkyUp дозволили з 24 травня здійснювати регулярні рейси за маршрутами Київ - Гельсінкі (Фінляндія) - Київ (чотири рази на тиждень), з 24 травня - рейси Київ - Бодрум - Київ (три рейси на тиждень), а з 30 жовтня - чартерні рейси за маршрутом Київ - Ташкент (Узбекистан) - Київ з частотою двічі на тиждень.

При цьому SkyUp відмовили в експлуатації лінії Київ - Лондон (Велика Британія).

Крім того, Державіаслужба відмовила Bees Airline в наданні права на експлуатацію лінії Запоріжжя - Тирана (Албанія) - Запоріжжя й анулювала право авіакомпанії "Буковина" здійснювати регулярні рейси з Львова до Монастіра (Туніс) і з Києва до Аммана (Йорданія).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА