Інтерфакс-Україна
14:24 03.04.2021

Кабмін схвалив проект меморандуму з нафтотрейдерами

1 хв читати
Кабмін схвалив проект меморандуму з нафтотрейдерами

Уряд України схвалив проект Меморандуму про наміри щодо створення сприятливого середовища, розвитку добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів України та задоволення потреб споживачів на період карантину та введення обмежень через COVID-19.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів №270 від 2 квітня розміщено на його сайті.

Меморандум доручено підписати міністру економіки Ігорю Петрашку.

Текст документа в розпорядженні відсутній.

Згідно з даними агентства "Інтерфакс-Україна", представники влади останні кілька тижнів проводять активні переговори з великими мережами АЗС, наполегливо пропонуючи їм знизити ціни на нафтопродукти, що зросли в останні місяці. Зокрема, щодо бензину А-95 їм рекомендують встановити ціну до 30 грн за літр.

У свою чергу великі мережі вкотре вимагають посилити боротьбу з "чорним" і "сірим" ринком і забезпечити рівні умови конкуренції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

Слотування для автобусів запрацює ще на двох пунктах пропуску з Польщею

Kormotech увійшов до топ-20 європейських виробників кормів для тварин за версією Petfood Industry

Уряд призначив трьох членів НКРЕКП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА