13:44 06.04.2021

Уряд скасував ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру

1 хв читати
Уряд скасував ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру

Кабінет Міністрів України постановою №301 від 5 квітня скасував рішення про ліквідацію як юридичних осіб територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр), а також скасував раніше заплановане скорочення чисельності працівників цього відомства.

Раніше Кабмін постановою №1118 від 16 листопада 2020 року ліквідував територіальні органи Держгеокадастру і скоротив штат його працівників на 57% - до 4,317 тис. осіб.

"Для забезпечення громадян якісними послугами замість ліквідованих управлінь будуть створені територіальні органи Держгеокадастру як структурні підрозділи центрального апарату. Це рішення, паралельно з передачею земель громадам, є кроком до перетворення Держгеокадастру в орган, який надаватиме громадянам якісні сервісні послуги та працюватиме над наповненням кадастру", - повідомив у листопаді 2020 року голова Держгеокадастру Роман Лещенко (на сьогодні - міністр Мінагрополітики) на сайті відомства.

Як повідомлялося, кіберспеціалісти Служби безпеки України викрили протиправний механізм відчуження сільськогосподарських земель державної власності, організований посадовцями регіональних підрозділів Держгеокадастру під прикриттям центрального керівництва.

За даними служби, чиновники Держгеокадастру незаконно вивели через електронні реєстри понад 700 тис. га землі. Незаконна схема, за якою понад 2,5 тис. земельних ділянок оформили на одну людину за одним цільовим призначенням два і більше разів, діяла у 22 територіальних підрозділах Держгеокадастру.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА