20:26 06.04.2021

Київ хоче якнайшвидшого відновлення функціонування міжнародного аеропорту "Ужгород" у рамках українсько-словацької угоди 2020 року

2 хв читати
Київ хоче якнайшвидшого відновлення функціонування міжнародного аеропорту "Ужгород" у рамках українсько-словацької угоди 2020 року

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква під час телефонної розмови з дипломатичним радником президента Словаччини Яною Кобзовою заявив про важливість якнайшвидшого відновлення повноцінного функціонування міжнародного аеропорту "Ужгород", повідомляється на сайті глави української держави.

"Україна зробила все необхідне для набуття чинності угодою. Сподіваюся, що найближчим часом відповідні внутрішні процедури завершаться також у Словаччині, і рух літаків до Ужгорода буде відновлено", - зазначив Жовква.

Як повідомляється, співрозмовники позитивно оцінили прогрес у врегулюванні технічних питань, пов'язаних із виконанням українсько-словацької угоди про функціонування аеропорту "Ужгород" у рамках домовленостей між президентами України та Словаччини, досягнутими під час офіційного візиту Зеленського в Словаччину у вересні 2020 року.

Також під час переговорів Жовква і Кобзова обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці та відносин України з ЄС, ескалацію безпекової ситуації на сході України, санкційний тиск на Росію, а також підготовку до інавгураційного саміту "Кримської платформи", куди запрошено президента Словаччини Зузану Чапутову.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури України Владислав Криклій і міністр транспорту і будівництва Словаччини Андрій Долежал 24 вересня 2020 року у Братиславі підписали міжурядову угоду про надання авіаційних експлуатаційних послуг українським постачальником у певній частині повітряного простору Словаччини щодо аеропорту "Ужгород".

На Закарпатті планується в найближчі два роки побудувати новий аеропорт, оскільки в аеропорту "Ужгород" є низка стратегічних проблем, зокрема необхідність заходження на посадку з використанням авіапростору Словаччини.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА