17:32 07.04.2021

Група "Нафтогаз" створила у своїй структурі управління закупівлями

1 хв читати
Група "Нафтогаз" створила у своїй структурі управління закупівлями

Група "Нафтогаз" створила окрему корпоративну функцію "Управління закупівлями", яку очолить громадянка Нідерландів Ольга Бородіна, повідомив у прес-релізі департамент інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України" в середу.

"Основне завдання створеної функції - забезпечити ефективний процес управління закупівлями групи. Зокрема, вона відповідатиме за повноцінне впровадження уніфікованої системи управління ланцюжками постачань Supply Chain Management (SCM)", - повідомляється в прес-релізі.

Функція також опікуватиметься такими бізнес-процесами групи, як управління потребами, категорійний менеджмент; управління закупівлями.

Ольга Бородіна має 20-річний досвід роботи в енергетичній сфері, зокрема в нафтогазовій галузі. До приходу в групу "Нафтогаз" працювала в Royal Dutch Shell. Протягом 2014-2016 років обіймала посаду генерального директора з розвитку ланцюжків постачань у Shell Global Solutions International BV.

Як повідомлялося, група "Нафтогаз" у результаті зміни системи закупівель планує заощадити 10-15% коштів при придбанні всіх товарів і послуг.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА