Інтерфакс-Україна
17:46 12.04.2021

Два київські готелі отримали категорію п'ятизіркових

1 хв читати
Два київські готелі отримали категорію п'ятизіркових

Сім українських готелів отримали категорії, з яких дві - "5 зірок", повідомило Державне агентство розвитку туризму України (ДАРТ).

За результатами засідання комісії з присвоєння зірок готелям 9 квітня було розглянуто 17 заяв готелів, з них сім отримали категорію. Серед них київські City Holiday Resort & SPA і Mercure Kyiv Congress ("5 зірок"), одеські APC PALACE, Alice Place, "Гагарін" і львівська "Асторія" ("4 зірки"), а також Premier у Кам'янському ("3 зірки").

Водночас готелям "Ювілейний" (Суми) і "Гелікоптер" (Кременчук) відмовили у присвоєнні категорії "3 зірки" через непридатні для проживання приміщення номерного фонду і відсутність належних умов для людей з інвалідністю.

Заяви семи готелів направили на доопрацювання.

Наступне засідання комісії призначено на 19 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зараз будує 700 МВт ВЕС з 200 МВт BESS – глава УВЕА на URC-2025

Трамп оголосив нові тарифи на імпорт товарів із Молдови, Брунею, Філіппін, Іраку, Алжиру та Лівії

Квотування експорту масла в ЄС призвело до зростання цін на внутрішньому ринку - аналітики

СБ надасть ще $116 млн гранту для підтримки системи теплопостачання в Україні – представниця банку на URC-2025

Усі великі трейдери повернулися в Україну і щороку залучають до $15 млрд для експорту українського зерна - УЗА

"Укрнафта" в 2026р планує побудувати 420 МВт газової генерації та великий проєкт CCHP – глава компанії на URC-2025

Україна у 2025/26 МР виростить 83 млн тонн зернових та олійних, що на 5,5% більше, ніж у минулому сезоні – прогноз УЗА

Інфляція в Україні у червні-2025 впала до 0,8%, у річному вимірі - до 14,3% - Держстат

"Укренерго" закликало ощадливо споживати е/е у середу з 16:00 до 22:00

Видача автобусних ліцензій у I пів.-2025 впала до 176 через наповнення ринку та жорсткіші умови видачі – ДСБТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА