Інтерфакс-Україна
07:33 13.04.2021

Пасажиропотік українських аеропортів скоротився на 54%

1 хв читати
Пасажиропотік українських аеропортів скоротився на 54%

У першому кварталі 2021 пасажиропотік українських аеропортів скоротився на 54,3% і склав 1,8 тис осіб, повідомляє прес-служба державіації.

Згідно з оприлюдненою на сайті інформацією, за січень-березень 2021 року обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній зменшилися порівняно з відповідним періодом минулого року на 43,9% і склали 1,09 тис. осіб. Зокрема, в повідомленні на 43,9% (0,98 тис. осіб).

Пасажиропотоки через аеропорти України скоротилися на 54,3% і склали 1,84 тис. осіб. З них у міжнародному сполученні скоротилися на 55,4% і склали 1,62 тис. людей.

Протягом січня - березня 2020 українськими авіакомпаніями виконано 10,3 тис. комерційних рейсів (скорочення проти аналогічного періоду минулого року - на 37,6%), зокрема, міжнародних - 7,9 тис. (скорочення - на 42,7 %).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА