Інтерфакс-Україна
16:41 13.04.2021

"Енергоатом" може вимагати компенсації у держави за виконання ПСО із забезпечення е/е населення - Котін

1 хв читати

НАЕК "Енергоатом" може звернутися до держави з вимогою компенсації за відпущену населенню у рамках спеціальних обов'язків (ПСО) електроенергію, повідомив в. о. президента компанії Петро Котін.

"Ми вивчаємо це питання й ухвалюватимемо рішення, щоб витребувати компенсацію за виконання ПСО, яке вже здійснюємо майже два роки", - сказав він на прес-конференції в Києві у вівторок.

Котін зазначив, що право на компенсацію має кожна держкомпанія, на яку покладено спеціальні обов'язки.

Як повідомлялося, "Енергоатом" з 1 липня 2019 року постачає електроенергію для населення ДП "Гарантований покупець" за встановлюваною урядом ціною. Останній її рівень - 150 грн/МВт-год (раніше було 10 грн/МВт-год і 566 грн/МВт-год).

За словами Котіна, заборгованість "ГарПока" перед компанією становить 7,1 млрд грн.

Як повідомлялося, "Енергоатом" у першому кварталі 2021 року очікує отримати близько 1 млрд грн чистого прибутку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА