15:46 15.04.2021

"Запоріжсталь" безкоштовно передає українським лікарням медичний кисень після його сертифікації МОЗ

2 хв читати
"Запоріжсталь" безкоштовно передає українським лікарням медичний кисень після його сертифікації МОЗ

Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь", що входить до групи "Метінвест", спільно з Фондом Ріната Ахметова системно забезпечує медичним киснем лікарні України для рятування життів хворих на COVID-19.

Згідно з прес-релізом підприємства в четвер, від початку квітня лікарням Запорізької та Хмельницької областей уже надано безвідплатну допомогу обсягом понад 126 тонн рідкого медичного кисню, далі відбудуться постачання і в інші українські медзаклади.

При цьому уточнюється, що в Запоріжжі медичний кисень "Запоріжсталі", ліцензований Міністерством охорони здоров'я як лікарський засіб, отримують сім медичних закладів: міські лікарні №№ 1, 2, 6, 7, 9, міська дитяча лікарня №5 і пологовий будинок №4.

"Кисню дуже потребують хворі, він потрібен і лікарям - для порятунку життя пацієнтів. З моменту отримання ліцензії на виробництво кисню як лікарського засобу до нас звертаються медзаклади багатьох областей України з проханням надати кисень. Ми вже налагодили системні постачання в лікарні Запоріжжя, 40 т кисню відправили в Хмельницьку область. Наразі опрацьовуємо постачання в Синельникове, Южноукраїнськ (Миколаївська область) і Вінницю", - наголосив генеральний директор "Запоріжсталі" Олександр Мироненко, якого цитує прес-служба.

Також повідомляється, що в Хмельницькій області кисень "Запоріжсталі" використовують для пацієнтів, госпіталізованих до лікарень Дунаївців, Волочиська, Теофіполя, Старокостянтинова, Шепетівки, Ізяслава, Славути, Полонного, міську і інфекційну лікарні Хмельницького, а також в обласний госпіталь ветеранів війни. Транспортування медичного кисню комбінату в лікарні Хмельницької області допомогло організувати ТОВ "Епіцентр К".

"Запоріжсталь" - одне з найбільших промислових підприємств України. "Запоріжсталь" перебуває в процесі інтеграції в групу "Метінвест", основними акціонерами якої є ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА