Інтерфакс-Україна
17:12 15.04.2021

Уряд України спрямував додаткові 6,5 млрд грн на закупівлю вакцин від COVID-19

1 хв читати
Уряд України спрямував додаткові 6,5 млрд грн на закупівлю вакцин від COVID-19

Кабінет Міністрів України додатково спрямував 6,5 млрд грн на закупівлю вакцин від COVID-19, повідомило Міністерство фінансів.

"14 квітня прийнято постанову уряду про додаткове спрямування з державного бюджету коштів в обсязі 6,5 млрд грн на закупівлю вакцин від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Це рішення того самого дня погодив комітет Верховної Ради з питань бюджету", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Як зазначило міністерство, з урахуванням відповідних видатків минулого року загальний обсяг видатків держбюджету на закупівлю вакцин становить 11,4 млрд грн.

Мінфін також зазначив, що планується вакцинувати 24 млн осіб, або 70% дорослого населення, до кінця 2021 року. Проте це потребує майже 6 млн щеплень щомісяця з травня до кінця року (в середньому понад 250 тис. вакцинацій на день), що в Мінфіні вважають викликом для Міністерства охорони здоров'я в контексті своєчасної закупівлі та постачання в Україну, а також організації вакцинації.

"Для цього необхідно забезпечити надходження майже 48 млн доз вакцин з урахуванням 8 млн доз, що мають бути отримані безкоштовно в рамках механізму COVAX", - зазначило міністерство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські цукровики в 2026р будуть прагнути закріпитися на ринку ЄС, щоб забезпечити згодом його самодостатність - "Укрцукор"

Колегія ДІЯРУ визнала можливою експлуатацію СВЯП-1 з відпрацьованим паливом ЧАЕС до кінця 2034р.

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України в листопаді на рівні 5,3% проти 2,3% у жовтні

Антикорупційна стратегія НАЗК потребує відкритого та прозорого узгодження з громадськістю - Національна асоціація лобістів України

Нацбанк поки зберігає припущення щодо 5-6% дефіциту електроенергії у I кв.-2026

Питання фінансування України на 2026-2027рр. та продовження терміну іммобілізації росактивів треба розглядати окремо – європейський дипломат

НБУ запропонував для обговорення зміни щодо авторизації надавачів фінансових послуг

НБУ очікувано зберіг облікову ставку 15,5%

Держгенонадра реалізувала "ГБЛ-1" Козицького та Карела Острівську нафтогазову площу з перевищенням ціни в 5,5 раза

МЕА підвищило прогноз зростання попиту на нафту у світі у 2025р на 47 тис. б/д, у 2026р - на 93 тис. б/д

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА