Інтерфакс-Україна
19:01 19.04.2021

В Офісі президента очікують траншу від МВФ у $2 млрд до вересня

1 хв читати
В Офісі президента очікують траншу від МВФ у $2 млрд до вересня

Радник президента України з питань економіки Олег Устенко спрогнозував, що Україна може отримати грошовий транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в розмірі $2 млрд уже до вересня 2021 року.

"До вересня маємо отримати такий транш. А якщо мати на увазі, що серпень є місяцем відпусток, то у нас є червень і липень, щоб ми отримали кошти. І це розуміємо не тільки ми у Києві, а й у Вашингтоні в центральному офісі МВФ", - сказав Устенко в ефірі телеканалу "Україна 24" в понеділок.

Він нагадав, що "МВФ зарезервував для України $5 млрд, $2,1 млрд з яких Україна вже отримала".

За словами Устенка, наразі Україна веде з МВФ активні технічні консультації щодо отримання чергового валютного траншу, зокрема на рівні Кабінету Міністрів, Національного банку, Міністерства юстиції, Міністерства енергетики, а також Офісу президента.

"Ми очікуємо прогресу, м'яч на нашій стороні. Ті законопроекти, які ми мали ухвалити для того, щоб отримати транш, що стосуються судової системи, її реформування та антикорупційної архітектури, – перебувають наразі на розгляді в парламенті. Я вважаю, у нас є достатньо шансів для отримання коштів МВФ", - підсумував Устенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україні потрібне продовження взаємовигідних умов торгівлі агротоварами з ЄС – міністр агрополітики

Шмигаль очікує від нового керівника "Нафтогаза" Корецького нарощення українського газовидобутку

Підготовка до ОЗП та відновлення енергооб’єктів мають пройти без обмежень е/е споживачам – Міненерго

ІнГЗК "Метінвесту" продовжує простій через неконкурентоспроможну собівартість продукції на цільових експортних ринках

Кабмін перенаправив 2,8 млрд грн на розвиток мережі та утримання доріг загального користування

Відомості про призначення з 14 травня нових керівників "Укрнафти" та "Укртатнафти" з’явилися в реєстрах

Єврокомісія скоротить квоти на імпорт українських кукурудзи, цукру, меду і м'яса птиці

МХП на Сумщині в сезоні-2025 впроваджує органічну систему живлення на 15 тис. га

"Астарта" завершила весняну посівну-2025, засіяно 146 тис. га яровими культурами

Україна та США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА