10:06 22.04.2021

S&P знизило рейтинг "Укрзалізниці" до рівня "ССС"

1 хв читати
S&P знизило рейтинг "Укрзалізниці" до рівня "ССС"

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило рейтинг АТ "Укрзалізниця" (УЗ) з рівня "В-" до "ССС" у зв'язку зі збільшенням ризиків рефінансування.

"Термін погашення кредиту АТ "Укрзалізниця" в розмірі $116 млн в місцевому банку - 30 травня 2021 року. Компанія опрацьовує різні варіанти рефінансування, але ще не забезпечила його для цього платежу. Ліквідність UR обмежена, а ринки капіталу залишаються нестабільними, тому ми вважаємо, що наразі компанія залежить від сприятливих ділових і фінансових умов для своєчасного виконання своїх фінансових зобов'язань (...) Ми знижуємо наш довгостроковий кредитний рейтинг емітента UR до "CCC" з "B-" і поміщаємо рейтинг у CreditWatch із негативним прогнозом", - зазначено в повідомленні на сайті агентства.

У свою чергу в "Укрзалізниці" заявили, що причиною рішення агентства знизити рейтинг є виключно методологія S & P щодо визначення рівня рейтингу залежно від часу, який залишився до чергової дати погашення боргу.

"Єдиним чинником цього рішення є наближення у ковідних обставинах термінів погашення частини кредиту на користь АТ "Ощадбанк", які припадають на 30 травня поточного року. Як відомо і фінансовому ринку, і агентству, "Укрзалізниця" працює над декількома варіантами рефінансування зазначеного боргу та безсумнівно не допустить невиконання зобов'язань за запозиченнями", - наголошено у повідомленні на сайті УЗ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА