Інтерфакс-Україна
15:21 22.04.2021

Голову правління "Місто Банку" викрито на поданні неправдивих звітностей до Нацбанку

1 хв читати
Голову правління "Місто Банку" викрито на поданні неправдивих звітностей до Нацбанку

Співробітники Служби безпеки України задокументували протиправну діяльність голови правління та головного бухгалтера одного з банків, які для приховування неплатоспроможності установи фальсифікували фінансову документацію під час подання звітностей до Національного банку.

Як повідомляє прес-центр СБУ, встановлено, що організатори подавали неправдиві дані для отримання від Нацбанку кредитних коштів за програмою рефінансування.

"Вони неодноразово протягом 2018-2020 років вносили до фінансової звітності недостовірні відомості щодо наявності у фінустанови прав на цілісний майновий комплекс із харчового виробництва. Балансову вартість комплексу визначено у 277 млн грн, що становить 13,7% від усіх активів банку. Отримавши недостовірні дані, регулятор видав банку у 2019 році 7 млн грн рефінансування та 50 мільйонів кредиту "овернайт" для підтримки ліквідності", - йдеться у повідомленні.

Так, через дії спільників банк визнаний неплатоспроможним. До установи введено тимчасову адміністрацію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Точний розмір завданих державі збитків буде встановлено у досудовому розслідуванні.

Голові правління та головному бухгалтеру повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ст. 220-2 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело, йдеться про голову та бухгалтера "Місто Банку".

ОСТАННЄ

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Кабмін оновив правила формування ціни будівництва під час війни

Господарський суд Києва відкрив провадження у справі про банкрутство ексвласника ТОК Gulliver "Три О"

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Прем’єрка України разом з МВФ сподівається на прийняття держбюджету-2026 до 2 грудня

Темпи приросту реального ВВП України у жовтні сповільнились до 0,5% — оцінка ІЕД

"Енергоатом" від початку року сплатив 132 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-жовтень

Кабмін очікує відставки від всіх членів НКРЕКП – віцепрем’єр Качка

Качка: Головне завдання - забезпечити, щоб наглядові ради енергокомпаній були проактивними в плані контролю над менеджментом

NovaPay додав функцію замовлення готівки у відділення "Нової пошти" через застосунок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА