16:15 23.04.2021

Українські аграрії підтримали проведення референдуму проти продажу с/г землі

1 хв читати
Українські аграрії підтримали проведення референдуму проти продажу с/г землі

Представники провідних фермерських асоціацій, наукових установ, аграрних профспілок та організацій за результатами проведення круглого столу "Відкриття ринку землі: як земельна реформа вплине на українців" підписали спільну резолюцію, одноголосно підтримавши проведення всеукраїнського референдуму з питання відкриття ринку землі в Україні.

Як повідомляє прес-служба політичної партії "Батьківщина", представники якої є ініціаторами проведення референдуму, в резолюції зазначено, що розпоряджатися землею, яка є національним надбанням нашої країни, може лише народ України.

Під час виступу голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася до присутніх із закликом об'єднатися та розробити спільний план дій для протидії тотальному і безконтрольному розпродажу української сільськогосподарської землі.

"Якщо ми зараз не можемо покладатися на Конституційний Суд, тому що його було навмисно розгромлено, щоб позбавити можливості ухвалити рішення про неконституційність закону про продаж землі без референдуму, то нам треба консолідуватися навколо резолюції про те, що ми захищатимемо українську землю всіма доступними шляхами. Один із напрямів - це референдум", - заявила Тимошенко.

Вона повідомила, що швидко його провести не вийде, проте дані соціології свідчать, що 75% людей проти продажу землі та 83% проти продажу іноземцям.

Інші учасники заходу також виступили проти відкриття ринку землі, мотивувавши це слабкістю українських інституцій, несприятливою економічною ситуацією та непродуманою системою функціонування цього ринку в нашій країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА