Інтерфакс-Україна
14:15 28.04.2021

Із травня всі субсидіанти отримуватимуть субсидію в грошовій готівковій формі - Шмигаль

1 хв читати
Із травня всі субсидіанти отримуватимуть субсидію в грошовій готівковій формі - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що з травня 2021 року всі субсидіанти отримуватимуть субсидію в грошовій готівковій формі.

"Починаючи з травня цього року, одержувачі субсидій матимуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних п'яти місяців. Зробити це можна онлайн або поштою", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в середу.

За словами прем'єра, з травня всі 100% українців, які отримують субсидії, будуть отримувати субсидію у грошовій готівковій формі

"Впроваджуються також деякі нові правила для тих, кому субсидія не призначатиметься. Якщо хтось на депозитному рахунку в банку має більше 100 тис. грн, купує нову машину або валюту одноразово на суму понад 50 тис. грн - їм субсидію не призначать", - заявив Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що для більшості одержувачів субсидій нічого не зміниться.

"Нові правила - це про справедливість. Коли держава збільшує і платить допомогу саме тим, хто цього потребує", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА