15:33 28.04.2021

Вітренко тимчасово замінить Коболєва на посаді голови "Нафтогазу" - джерело

2 хв читати
Вітренко тимчасово замінить Коболєва на посаді голови "Нафтогазу" - джерело

Уряд України на засіданні в середу вирішив звільнити голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва і тимчасово - терміном на рік - призначити керівником компанії Юрія Вітренка, який нині виконує обов'язки міністра енергетики, а раніше був виконавчим директором "Нафтогазу", повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.

"На рік буде призначено Вітренка. Повноваження наглядової ради теж припинено", - повідомив співрозмовник агентства.

Згідно зі статутом "Нафтогазу", призначення та звільнення з посади голови правління здійснюється відповідно до пропозицій наглядової ради, які подаються на підставі рішень наглядової ради про обрання та припинення повноважень голови правління. За даними агентства "Інтерфакс-Україна", наглядова рада таких кадрових рекомендацій не давала.

У свою чергу Коболєв заявив, що дізнався про своє "звільнення" зі ЗМІ та відповідного заяви не писав.

Напередодні правління "Нафтогазу" презентувало фінпоказники компанії за 2020 рік. Згідно з ними, консолідований чистий збиток групи "Нафтогаз" за 2020 рік становив 19,0 млрд грн порівняно з прибутком 63,29 млрд грн у 2019 році (без урахування компенсації від "Газпрому" 55,7 млрд грн і призупиненої діяльності - 2,6 млрд грн). Таке погіршення показників компанія пояснила впливом низького попиту і цін на газ, а також резервом сумнівних боргів.

"Компанія відштовхнулася від дна і почала генерувати прибуток", - заявив голова правління на презентації результатів. Він зазначив, що за підсумками першого кварталу 2021 року "Нафтогаз" отримає чистий прибуток, однак відмовився його назвати через обмеження, пов'язані з можливим випуском єврооблігацій.

На четвер, 29 квітня, у Верховній Раді призначено голосування за віце-президента "Енергоатому" Германа Галущенка на посаду міністра енергетики.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА