17:49 28.04.2021

Кабмін врегулював низку питань розрахунку орендної плати за державне майно

1 хв читати
Кабмін врегулював низку питань розрахунку орендної плати за державне майно

Кабінет Міністрів України врегулював низку питань розрахунку орендної плати за державне майно, залишивши в силі чинний механізм розрахунку орендної плати, а також вніс зміни до порядку передачі майна в оренду.

Відповідний проект постанови "Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно" ухвалений на засіданні уряду в середу з доопрацюванням протягом двох днів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, пропонується залишити в силі механізм розрахунку орендної плати на основі незалежної оцінки та розміру орендної ставки. При цьому орендарям-бюджетним установам, Пенсійному фонду та іншим установам, що фінансуються з держбюджету, встановлюється орендна плата в розмірі 1 грн/год. Іншим орендарям, які мають право оренди без аукціону, будуть встановлені диференційовані ставки. До таких установ віднесені також культурні установи зі статусом національних.

Проект пропонує, зокрема, врегулювати порядок індексації орендної плати.

Документ також передбачає внесення змін до Порядку передачі в оренду держ- та комунального майна в частині розрахунку орендної плати при його погодинному використанні, визначення граничних розмірів гарантійного внеску, а також знижок та їх терміну дії на час карантинних обмежень, встановлених рішенням уряду.

Крім того, планується врегулювати питання передачі в довгострокову пільгову оренду занедбаних пам'яток культурної спадщини з метою залучення приватних інвестицій у їх реставрацію.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА