14:16 29.04.2021

Заступник гендиректора ДК "Укроборонпром" Мустафа Найєм потрапив під скорочення

2 хв читати
Заступник гендиректора ДК "Укроборонпром" Мустафа Найєм потрапив під скорочення

В організаційній структурі державного концерну "Укороборонпром" провели реорганізацію та оптимізацію, внаслідок чого заступник генерального директора з управління активами Мустафа Найєм потрапив під скорочення, повідомляє прес-служба концерну в четвер.

"З метою оптимізації організаційної структури концерну посаду заступника генерального директора з активів буде ліквідовано. Загалом штат "Укроборонпрому" буде оптимізовано на 10%", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому у Facebook.

Сам Найєм заявив про те, що про скорочення його не попередили, однак він має намір і надалі продовжувати співпрацю з концерном.

"Після чергової реорганізації мою посаду скоротили. Без пояснень. Не приховуватиму, для мене це рішення було несподіваним. Втім, наша співпраця з концерном на цьому етапі закінчується. З поваги до всієї команди цей допис буде моїм єдиним публічним коментарем щодо цього", - зазначив Найєм.

Він наголосив, що йому разом із командою "вдалося витягти концерн із багаторічної репутаційної ями, розблокувати частину мертвих контрактів і розгорнути велику реформу на всіх фронтах".

"Наша команда підійшла до етапу корпоратизації компанії ближче, ніж будь-хто до нас. Ми закінчили інвентаризацію всього майна, майже на третину збільшили надходження від продажу непрофільних активів, втричі скоротили терміни розгляду заявок на операції з майном, передали до Фонду держмайна 17 підприємств, які втратили значення для оборонки", - розповів уже екс-заступник гендиректора "Укроборонпрому".

Він додав, що предметом його особливої гордості є "перша в історії концерну інвентаризація всіх об'єктів права інтелектуальної власності".

Як повідомлялося, народний депутат України VIII скликання Мустафа Найєм був призначений на посаду заступника генерального директора державного концерну "Укроборонпром" у листопаді 2019 року.

Спочатку він відповідав за взаємодію з органами державної влади, а пізніше очолив управління активами та корпоративними правами.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА