18:23 29.04.2021

"Фармак" спрямує $500 тис. на розвиток KSE

2 хв читати
"Фармак" спрямує $500 тис. на розвиток KSE

Фармкомпанія "Фармак" у рамках стратегічного партнерства з Київською школою економіки (KSE) спрямує $500 тис. на розвиток KSE.

Згідно з прес-релізом фармкомпанії, зокрема, кошти буде спрямовано на облаштування нового кампуса, а також посилення наявних і запуск нових освітніх напрямів, зокрема підготовки бакалаврів.

"Підтримуючи такі проекти, ми робимо свій внесок у досягнення Глобальних цілей сталого розвитку, одне із завдань яких - підвищити якість вищої освіти та забезпечити її тісний зв'язок із наукою", - наводить прес-служба компанії слова виконавчого директора "Фармака" Володимира Костюка.

У прес-релізі зазначено, що "Фармак" підтримує не лише KSE, а й інші освітні ініціативи, зокрема Малу академію наук, публікує книжки про українських науковців - "Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ", "Екошкола" тощо. Власний науковий потенціал компанії (150 науковців, 42 кандидати наук, п'ять докторів наук та інноваційний R&D-комплекс) дає змогу забезпечувати високий рівень академічної експертизи.

"Рішення компанії "Фармак" свідчить про те, що український бізнес виходить на новий рівень корпоративної соціальної відповідальності, і це має стати прикладом для інших. Завдяки підтримці таких компаній, як "Фармак", ми готуємо підґрунтя для сильної та інновативної економіки України", - зазначив президент KSE Тимофій Милованов.

"Фармак" - лідер фармринку України, виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Щорічно виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів. Нині в розробці - близько 100 лікарських засобів. Експортує продукцію до більш ніж 28 країн світу.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність сягнули 3,4 млрд грн.

За підсумками 2020 року АТ "Фармак" отримало чистий прибуток у розмірі 1,1 млрд грн. У 2019 році цей показник склав - 1,056 млрд грн.

АТ "Фармак" - член асоціації "Виробники ліків України"(АВЛУ).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Київська школа економіки - це приватний університет, який не має єдиного власника. Школою керує незалежна рада директорів, яка не одержує компенсації за свою роботу, і міжнародна академічна рада. KSE не є комерційною організацією, не отримує фінансування з боку уряду, а покладається на підтримку меценатів та організацій.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

АМКУ має стати регулятором рівня НБУ - Милованов

"Центренерго" та ОПЗ готові до приватизації - Зеленський

МАУ припиняє роботу свого представництва у Москві через скорочення штату

Зеленський підтримує вихід на IPO "Нафтогазу" та "Енергоатому"

Новому главі Мінінфраструктури поставлено завдання вивести "Укрзалізницю" з банкрутства - Зеленський

Кабмін оскаржить у суді припис НАЗК прибрати Вітренка з посади голови "Нафтогазу" - міністр юстиції

"Укравтодор" із 2022 року повністю відмовиться від проектів поточного середнього ремонту

НАЗК вимагає скасувати рішення про призначення Вітренка головою "Нафтогазу" через конфлікт інтересів, останній його оскаржить

Зеленський візьме участь у форумі "Україна 30. Економіка без олігархів"

Міненерго проситиме у Мінфіну 100 млн грн на погашення боргів із зарплати на "СхідГЗК"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА