18:23 30.04.2021

ТСК Ради визнала незадовільною роботу наглядової ради "УЗ", пропонує Кабміну звільнити правління компанії

2 хв читати
ТСК Ради визнала незадовільною роботу наглядової ради "УЗ", пропонує Кабміну звільнити правління компанії

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з перевірки та оцінки стану АТ "Укрзалізниця" (УЗ) ухвалила рішення визнати роботу наглядової ради та правління УЗ незадовільною і має намір звернутися до Кабінету Міністрів із вимогою звільнити виконувача обов’язків голови, а також членів правління компанії.

Як повідомила голова ТСК, народний депутат Юлія Гришина (партія "Слуга народу") на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю, члени комісії на засіданні визнали в. о. голови правління Івана Юрика та членів правління УЗ "некомпетентними і такими, що не відповідають займаній посаді".

Крім того, за її словами, члени комісії вирішили звернутися до Кабміну з вимогою негайно, не чекаючи на закінчення терміну функціонування нинішнього складу наглядової ради УЗ, розпочати пошук нових осіб.

Також було ухвалено рішення привести рівень зарплат членів наглядової ради і правління УЗ у відповідність до фінансових показників компанії.

Гришина повідомила, що всі спроби налагодити конструктивний діалог і співпрацю з керівництвом "Укрзалізниці" та Міністерством інфраструктури на сьогодні завершені.

"Обидві людини, які безпосередньо відповідають за роботу "Укрзалізниці" - міністр інфраструктури Владислав Криклій та в. о. голови правління компанії Іван Юрик, - навіть не з'явилися на засіданні, направивши своїх підлеглих", - написала вона.

"Віднині ТСК переходить на жорсткий режим. Усім запрошеним на наступні засідання ТСК вручатимуть не просто повідомлення, а повістки. Неявка без поважної причини розцінюватиметься як перешкоджання роботі слідчої комісії і відповідним чином кваліфікуватиметься згідно з Кримінальним кодексом України", - додала Гришина.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА