18:37 30.04.2021

"Нафтогаз" фіксує п'ятиразове зростання заявок після запропонованого річного тарифу на газ для населення

1 хв читати
"Нафтогаз" фіксує п'ятиразове зростання заявок після запропонованого річного тарифу на газ для населення

ГК "Нафтогаз України" фіксує п'ятиразове збільшення щоденних заявок на приєднання до газопостачальної компанії після запропонованого річного тарифу на газ для населення.

Згідно з повідомленням "Нафтогазу", окрім регіонів, які обслуговує постачальник "останньої надії" (ПОН), найбільше нових заявок ГК отримала з Одеської, Закарпатської і Тернопільської областей.

ГК "Нафтогаз України" на сьогодні обслуговує вже понад 13% ринку, постачаючи газ 950 тис. домогосподарств. Ще 660 тис. клієнтів компанія забезпечує газом як ПОН.

Як повідомлялося, ГК "Нафтогаз України" встановила ціну газу в рамках річної пропозиції для населення - 7,96 грн/куб. м (із ПДВ, без доставки).

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) 7 квітня внесла зміни до правил і типового договору постачання природного газу, згідно з якими постачальники газу зобов'язані до 25 квітня оприлюднити на своїх сайтах ціну газу та іншу інформацію про річну пропозицію.

Термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку постачання газу споживачу й триває до 30 квітня. Постачальник протягом періоду дії базової річної пропозиції не має права підвищувати ціну.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА