17:22 05.05.2021

"Євросолідарність" вимагає від Кабміну скасувати нововведення в оформленні субсидій

2 хв читати
"Євросолідарність" вимагає від Кабміну скасувати нововведення в оформленні субсидій

У партії "Європейська солідарність" виступили з вимогою до українського уряду негайно скасувати постанову про нововведення в оформленні та призначенні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, а також переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі.

Як зазначено в заяві, оприлюдненій на сайті партії в середу, в політсилі також закликають відмовитися від подання декларацій субсидіантами та призначати субсидії, використовуючи бази цих органів державної влади, Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби. Також у "Євросолідарності" вимагають від Кабміну повернути нормативи нарахування субсидій, що діяли в опалювальні періоди 2016-2018 років, а також внести на розгляд Верховної Ради проект змін до держбюджету на 2021 року для додаткового фінансування програми субсидій у країні.

У партії зазначають, що внаслідок упровадженої з 1 травня нинішнім урядом нової системи призначення субсидій для громадян України кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву та декларацію доходів і видатків. "Тобто близько 3 млн родин зобов'язані знову йти на поклон до чиновників, принести купу папірців, довідок і виписок для того, щоб отримати допомогу від держави", - йдеться в заяві.

У "Європейській солідарності" зазначили, що після реформи системи субсидій у 2015 році субсидію можна було оформити лише за заявою громадянина, а переоформлення відбувалося автоматично, без необхідності подання нових заяв, і цю систему "фактично зруйнувала нинішня некомпетентна влада".

Також у політсилі розкритикували рішення уряду ліквідувати комісії місцевих органів влади при призначенні субсидій. "Станом на сьогодні близько 40% субсидій призначили саме ці комісії. Ліквідація комісій призведе до втрати права на отримання допомоги від держави значної кількості українців", - ідеться в заяві.

У "Європейській солідарності" назвали нововведення продовженням звуження соціальних прав українців і висловили переконання, що метою нововведень є економія державних коштів шляхом значного скорочення кількості субсидіантів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА