Інтерфакс-Україна
11:17 06.05.2021

Активність на ринку нерухомості України у I кв. зросла на 6,7% - експерт

1 хв читати
Активність на ринку нерухомості України у I кв. зросла на 6,7% - експерт

У січні-березні 2021 року в Україні було оформлено 100 714 договорів відчуження прав власності на нерухоме майно, що на 6,7% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" президент Ліги експертів України Андрій Гусельников.

За даними Мін'юсту, приватні та державні нотаріуси за три місяці оформили 68,17 тис. угод купівлі-продажу квартир і будинків - на 7,5% більше, ніж за перший квартал 2020 року.

"Договорів дарування у першому кварталі оформлено 25789 - на 2,8% більше аналогічного періоду. Частка договорів дарування, яка зберігається високою (26% серед трансакцій), свідчить, що цей інструмент зберігає свою популярність як оптимізація оподаткування", - зазначив Гусельников.

Крім того, у першому кварталі було оформлено 322 договори міни, 449 - довічного утримання, 23 договори пожертви, один - ренти, 5960 інших договорів відчуження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" вклало в освітні програми під час війни 65 млн грн

Оновлена стратегія розвитку фінсектору націлена на інфляцію 5% та спред між курсом НБУ та готівковим до 3%

Кількість страховиків в Україні у липні-2025 скоротилось на одного, кількість банків не змінилася - НБУ

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за першу декаду серпня збільшився на 4,7%

Закон про екомодернізацію промпідприємств набув чинності з 8 серпня

В Україні за I півріччя відкрито й оновлено 9 готелів загальним фондом понад 1 тис. номерів - експерт

Ціни на нафту знижуються, Brent торгується близько $66,2 за барель

Україна 1-10 серпня сім разів лідирувала за ціною е/е на спотовому ринку в Європі і 11 разів – за останні 15 днів

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

СОТ поліпшила прогноз світової торгівлі товарами у 2025 р. до зростання на 0,9% зі спаду на 0,2%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА