19:01 11.05.2021

НР "Укргідроенерго" не згодна з незадовільною оцінкою її роботи урядом

3 хв читати
НР "Укргідроенерго" не згодна з незадовільною оцінкою її роботи урядом

Наглядова рада ПрАТ "Укргідроенерго" не згодна з рішенням Кабінету Міністрів, що визнав незадовільною роботу наглядової ради за підсумками 2020 року, повідомила прес-служба компанії у вівторок.

Свою позицію НР аргументує позитивними результатами діяльності компанії за минулий рік. Зокрема, "Укргідроенерго" отримало чистий прибуток вище за плановий показник у 4,7 разу, виконало інвестиційну програму в повному обсязі, перевиконало обсяг бюджетних виплат на 52% - до 3,5 млрд грн, а також забезпечило темпи приросту активів на рівні 18,2% при плані 3%.

Крім того, за даними компанії, показник рентабельності EBITBA перевиконано на 26,2% − до 51,2%, а також показник чистого доходу на одну акцію - в 2,3 разу, до 117,6 грн/акцію.

"Ми не можемо погодитися з визнанням акціонером роботи наглядової ради та виконавчого органу товариства у 2020 році незадовільною. На жаль, представники наглядової ради не були запрошені на розгляд цього питання, не проводилися і не ініціювалися спільні зустрічі до ухвалення цього рішення ні акціонером, ні його представниками", - наголошено в заяві НР "Укргідроенерго", процитованій прес-службою.

Члени НР також висловили занепокоєння зазначеним рішенням у контексті звернення Кабміну до наглядової ради про можливість дострокового припинення повноважень генерального директора "Укргідроенерго" Ігоря Сироти за підсумками ревізії Державної аудиторської служби України.

"У свою чергу виконавчий орган повідомив наглядовій раді про оскарження результатів ревізії в судовому порядку, а також про зареєстроване кримінальне провадження щодо внесення посадовцями Держаудитслужби завідомо неправдивих відомостей до акта ревізії", - повідомляється в прес-релізі.

Як випливає з рішення Окружного адміністративного суду Києва від 8 квітня 2021 року, суд, зокрема, заборонив Держаудитслужбі вчиняти дії, спрямовані на реалізацію результатів планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності ПрАТ "Укргідроенерго" за період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, викладені в акті ревізії від 4 березня 2021 року №05-21/1.

ОАСК також заборонив загальним зборам ПрАТ "Укргідроенерго", акціонерові - державі в особі Кабінету Міністрів України та наглядовій раді товариства вчиняти дії, спрямовані на припинення повноважень або припинення трудових відносин із генеральним директором "Укргідроенерго", зокрема усунення, розірвання контракту, звільнення генерального директора товариства, пов'язані з порушеннями, встановленими на підставі акту ревізії.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України розпорядженням №400-р від 28 квітня 2021 року визнав роботу наглядової ради та виконавчого органу "Укргідроенерго" за 2020 рік незадовільною.

"Укргідроенерго" у 2020 році збільшило чистий прибуток на 28,4% (на 914,348 млн грн) порівняно з 2019 роком - до 4 млрд 136,958 млн грн.

Згідно зі звітністю на сайті Міністерства енергетики, чистий дохід "Укргідроенерго" за 2020 рік зріс в 1,6 разу (на 4 млрд 891,395 млн грн) - до 13 млрд 153,745 млн грн, валовий прибуток – удвічі (на 4 млрд 156,105 млн грн), до 8 млрд 349,436 млн грн.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Уряд пропонує спрямувати кошти від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації на боротьбу з пандемією

Україна та Казахстан мають намір розширювати співпрацю в енергетичній сфері

У Китаї обмірковують ідею скасування контролю народжуваності до 2025 року

Ініціатива ЄК для вугільних регіонів на Західних Балканах і в Україні допоможе їм залучити фінансування МФО

РНБО анулювала 4 титанові ліцензії, 3 вуглеводневі і 2 рудні - секретар Данілов

Україна та Малайзія восени мають намір провести засідання спільного торгового комітету

Підприємці зможуть вільно використовувати розроблену до ювілею незалежності України символіку

"Нафтогаз" у липні презентує новий сезонний тарифний план для населення

"Укравтодор" вперше випустив євробонди на Лондонській фондовій біржі

Профільний комітет ВР рекомендував ухвалити необхідний за програмою з МВФ "банківський" законопроект

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА