18:49 12.05.2021

Україна має намір створити Центр сертифікації продукції зі спецсталі та сплавів - віце-прем'єр

2 хв читати
Україна має намір створити Центр сертифікації продукції зі спецсталі та сплавів - віце-прем'єр

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України планує створити Центр сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства, повідомив віце-прем'єр - глава Мінстратегпрому Олег Уруський на форумі "Україна 30. Безпека країни" в Києві в середу.

"Центр має сприяти збільшенню зростання експорту сертифікованої за міжнародними стандартами металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, виробів із них та імпортозаміщення", - сказав Уруський.

Віце-прем'єр зазначив, що мета - максимально наблизити таку українську продукцію до якості аналогічної продукції в країнах ЄС і НАТО.

Глава Мінстратегпрому також презентував окремі аспекти Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) до 2030 року, яка нещодавно була схвалена урядом і найближчим часом має бути розглянута на засіданні Ради нацбезпеки і оборони України. За його словами, цей документ має стати основою для підготовки державних цільових програм.

Як зазначив Уруський, у стратегії визначено пріоритетні напрями розроблення і виробництва озброєння та військової техніки: автоматизовані системи управління; ракетна техніка; засоби ППО і ПРО; високоточні засоби ураження, боєприпаси і продукція спеціальної хімії; засоби РЕБ; безекіпажні платформи (повітряного, наземного і морського базування) та ударна робототехніка; екіпірування "солдата майбутнього".

Віце-прем'єр зазначив, що обсяг коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення розвитку ОПК, пропонується визначити на рівні щонайменше 0,5% ВВП щорічно.

За його словами, планується також до 2030 року довести частку цивільної продукції в ОПК мінімум до 50% в загальному обсязі виробництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

"Епіцентр" збільшить потужності заводу керамічної плитки до 12,5 млн кв. м на рік

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

"ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляє про масові перевірки ТЦК на шляхах до підприємства, що стало причиною збою у виробництві

Проєкти відновлення житла під загрозою зупинки - профільне об'єднання

Гривня знову опустилася до нового мінімуму - 41,5 грн/$1

Dragon Capital завершив вихід з Arricano Real Estate PLC

НКРЕКП планує в серпні розпочати створення облікових записів для користувачів реєстру гарантій походження е/е з ВДЕ

Аграрії вже намолотили 15,7 млн тонн сільгоспкультур під урожай-2024 - Мінагрополітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА