18:49 12.05.2021

Україна має намір створити Центр сертифікації продукції зі спецсталі та сплавів - віце-прем'єр

2 хв читати
Україна має намір створити Центр сертифікації продукції зі спецсталі та сплавів - віце-прем'єр

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України планує створити Центр сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства, повідомив віце-прем'єр - глава Мінстратегпрому Олег Уруський на форумі "Україна 30. Безпека країни" в Києві в середу.

"Центр має сприяти збільшенню зростання експорту сертифікованої за міжнародними стандартами металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, виробів із них та імпортозаміщення", - сказав Уруський.

Віце-прем'єр зазначив, що мета - максимально наблизити таку українську продукцію до якості аналогічної продукції в країнах ЄС і НАТО.

Глава Мінстратегпрому також презентував окремі аспекти Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) до 2030 року, яка нещодавно була схвалена урядом і найближчим часом має бути розглянута на засіданні Ради нацбезпеки і оборони України. За його словами, цей документ має стати основою для підготовки державних цільових програм.

Як зазначив Уруський, у стратегії визначено пріоритетні напрями розроблення і виробництва озброєння та військової техніки: автоматизовані системи управління; ракетна техніка; засоби ППО і ПРО; високоточні засоби ураження, боєприпаси і продукція спеціальної хімії; засоби РЕБ; безекіпажні платформи (повітряного, наземного і морського базування) та ударна робототехніка; екіпірування "солдата майбутнього".

Віце-прем'єр зазначив, що обсяг коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення розвитку ОПК, пропонується визначити на рівні щонайменше 0,5% ВВП щорічно.

За його словами, планується також до 2030 року довести частку цивільної продукції в ОПК мінімум до 50% в загальному обсязі виробництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дефіциту е/е немає, у резерві одразу 19 генерувальних одиниць ТЕС - Міненерго

У 2024 р. половина потужностей української оборонної промисловості вже законтрактована - Камишін

Уже відновлено 23 тис. будівель, 9,2 тис. об'єктів інфраструктури, майже 900 медичних та понад 600 освітніх закладів - Шмигаль

ЗАЕС п'яту добу залишається на одній лінії електропостачання - Міненерго

Рада узаконила онлайн спілкування платників із податковою та вирішила ще кілька їхніх проблем

Перший транш у 4,5 млрд євро надійде в Україну в березні - зустріч фон дер Ляєн і Шмигаля

Для відновлення електромереж Миколаївської області після обстрілів РФ необхідно 11,2 млрд грн - голова обленерго

США запровадили санкції проти НСПК і низки банків РФ

Майбутні енергоблоки АЕС будуть додатково захищені на проєктному рівні - Котін

Мінекономіки визначило три ключові показники вартості розмінування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА