Інтерфакс-Україна
19:26 18.05.2021

Із травня 2021 року всі субсидії громадянам будуть виплачуватися виключно в готівковій формі

2 хв читати
Із травня 2021 року всі субсидії громадянам будуть виплачуватися виключно в готівковій формі

Усі житлові субсидії для громадян України з травня 2021 року будуть виплачуватися виключно в готівковій формі, заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

Як повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, у вівторок, під час свого брифінгу на тему: "Нові умови призначення субсидій", Музиченко розповів, що принциповим положенням нових правил призначення житлової субсидії є завершення процесу її монетизації.

"З 2019 року було розпочато відповідний процес і в минулому опалювальному періоді житлова субсидія надавалася в грошовій формі, але двома різними механізмами: готівкові виплати, які отримували майже 95% одержувачів субсидії, грошова безготівкова форма, шляхом зарахування на рахунок в "Ощадбанку" (близько 5% - 160 тис. домогосподарств), а вже "Ощадбанк" проводив розрахунки з підприємствами. З 1 травня 2021 року цей перехідний процес завершується і відповідно, всі субсидії з травня будуть розраховуватися і виплачуватися громадянам виключно в готівковій формі", - заявив заступник міністра.

Він зазначив, що це дасть можливість громадянам "оперативно управляти цими засобами, і після оплати житлово-комунальних послуг вони зможуть вільно розпоряджатися зекономленими сумами субсидій".

Водночас, Музиченко додав, що всі громадяни, які користувалися безготівковою субсидією минулого опалювального періоду до грудня поточного року (до кінця 2021 р.), зможуть отримати відповідні кошти.

"Тим громадянам, які мають відкриті рахунки в "Ощадбанку", вже в червні буде проведено перерахування цих коштів. Ті, хто не мають відкритих рахунків в "Ощадбанку", повинні відкрити рахунок, після чого вони зможуть отримати зекономлені розміри субсидій протягом минулого опалювального періоду для їх використання на власні потреби", - наголосив чиновник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА