12:02 20.05.2021

НБУ визначив 12 стратегічних цілей до 2025 р.

2 хв читати
НБУ визначив 12 стратегічних цілей до 2025 р.

Національний банк України (НБУ) затвердив стратегію до 2025 року, до якої ввійшли 12 цілей за трьома напрямами, зокрема сприяння відновленню і розвитку економіки, цифрові фінанси як драйвер цифровізації економіки та інституціональний розвиток і операційна досконалість, повідомив глава НБУ Кирило Шевченко.

"Нова стратегія НБУ (...) - це дорожня карта, якою ми керуватимемося найближчими роками для активізації економічного зростання в країні та підвищення добробуту її громадян. На цьому шляху в нас є три основні напрями: (...) сприяння відновленню і розвитку економіки, (...) цифрові фінанси як драйвер цифровізації економіки (...), інституціональний розвиток і операційна досконалість", - сказав він під час прес-брифінгу в четвер.

За словами заступника глави НБУ Олексія Шабана, чотири стратегічні мети за напрямом "сприяння відновленню і розвитку економіки" передбачають підтримку макростабільності, відновлення кредитування, розвиток ринку фінпослуг та інфраструктуру ринків капіталу.

Він зазначив, що в напрям "цифрові фінанси як драйвер цифровізації економіки" ввійшли цілі з розвитку безготівкової економіки, зростання рівня фінінклюзії, розвитку інновацій і кіберзахист фінсектора.

Напрям "інституціональний розвиток і операційна досконалість" передбачає продовження внутрішньої трансформації, цифровізацію діяльності НБУ і ведення оперативного діалогу з полісімейкерами й учасниками ринку, а також розвиток команди НБУ і залучення кадрів.

Як повідомлялося, першу Стратегію НБУ було опубліковано в березні 2018 року, вона містила сім цілей: забезпечення низької інфляції, створення стабільної, прозорої та ефективної банківської системи, відновлення кредитування, ефективне регулювання фінансового сектора, вільний рух капіталу, фінансова інклюзія і побудова сучасного, відкритого, незалежного й ефективного Національного банку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Коболєв вважає санкції стосовно Фірташа підставою для розірвання контракту між "Нафтогазом" і "ЙЕ Енергією"

Мінекономіки анонсувало серію зустрічей із бізнесом для розробки механізмів його підтримки

Дорожники завершують ремонт дороги до майбутнього пункту пропуску на Львівщині

ФДМ ініціює приєднання "Електроважмашу" до "Турбоатома"

"Газпром" відмовився бронювати переривчасту транзитну потужність через Україну на серпень

Вітренко допускає збитки "Нафтогазу" у I кв.-2021 у розмірі до 105 млрд грн замість заявленого прибутку в 12,6 млрд грн

"Газпром" умовами транзиту через Україну після 2024 року підтвердив використання газу як геополітичної зброї - голова "Нафтогазу"

Ватикан уперше з 1967 року оприлюднив фінансовий звіт Управління майном Апостольського престолу

"Нафтогаз Трейдинг" виграв суд про заборону назви компанії-клона

АМКУ пропонує до другого читання виключити з профільного законопроекту можливість обшуків у фізосіб за рішенням суду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА