Інтерфакс-Україна
14:21 20.05.2021

Зеленський наразі не може назвати олігархом главу Kernel Веревського

2 хв читати
Зеленський наразі не може назвати олігархом главу Kernel Веревського

Президент Зеленський наразі не може назвати олігархами голову ради директорів агрохолдингу Kernel Андрія Веревського і підприємця Павла Фукса, визначальними критеріями приналежності до олігархів президент назвав вплив на медіа, участь у політичному житті країни й розмір суми на рахунках, повідомив президент на прес-конференції в Києві в четвер.

"Я не можу особисто назвати прізвища, олігархи вони, чи ні. Є три головні пункти: вплив на медіа, участь у політичному житті країни... вплив на депутатів, чиновників і міністрів, володіють вони партією чи не володіють, чи фінансують її. Третє - це сума активів на рахунках. Я вважаю, що вона також вплине на це", - сказав глава держави.

За його словами, в разі поєднання усіх трьох чинників громадянин України автоматично потрапляє до реєстру олігархів.

Коментуючи анонсоване наступного тижня оприлюднення законопроекту про деолігархізацію, президент зазначив, що особам, котрі потрапили до цього реєстру, буде заборонено "багато речей".

Як повідомлялося, під час прес-конференції президент не назвав поіменно 13 олігархів, яких нарахувала Рада національної безпеки і оборони України.

Андрій Веревський є найбільшим співвласником великого агрохолдингу Kernel, що володіє часткою в 39,16% компанії через Namsen Ltd.

Павло Фукс увійшов у листопаді 2018 року до переліку найбільших українських бізнесменів, стосовно яких Росія впровадила спеціальні економічні заходи. Журнал "Фокус" у рейтингу 100 найбагатших громадян України поставив Фукса на 27-ме місце зі статками $337 млн, водночас у такому рейтингу журналу "НВ" Фукса немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацбанк заборонив Порошенку право голосу за його майже 65% акцій в банку МІБ

"Енергоатом" за 9 міс.-2025 отримав 12,8 млрд грн чистого прибутку

Райффайзен Банк планує направити й другу половину чистого прибутку за 2024р у резервний фонд

Банки у жовтні профінансували запуск 97 МВт нової генерації в енергетиці – НБУ

Ринок нових автобусів в Україні за 9 міс.-2025 зріс на 20% переважно за рахунок шкільних – експерт

"Укренерго" запровадило аварійні відключення у Харківській, Сумській І Полтавській областях

Нацбанк заборонив Порошенку право голосу за його майже 65% акцій в банку МІБ

NovaPay збільшив парк POS-терміналів у відділеннях "Нова пошта" до понад 9,2 тис. та вийшов на 4 місце на ринку

Внаслідок атак РФ знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях

Більше 87% об'єктів соцсфери та 73% житла вже підключено до тепла – Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА