Інтерфакс-Україна
19:50 20.05.2021

Ціни на первинному ринку житла в Києві у квітні знизилися в середньому на 4% - дослідження

2 хв читати
Ціни на первинному ринку житла в Києві у квітні знизилися в середньому на 4% - дослідження

Медіанні ціни на первинному ринку житла в Києві за підсумками квітня 2021 року знизилися в середньому на 4% порівняно з березнем (на 10% рік проти року), водночас найбільше зниження спостерігалося в сегменті трикімнатних квартир - до 17%, випливає з дослідження порталу Address.ua.

"Чинником зниження медіанних цін став вихід на ринок п'яти нових об'єктів із цінами, нижчими середньоринкові. Це призвело до доволі помітних змін цін - насамперед постраждали багатокімнатні і трикімнатні квартири", - повідомив директор City Development Solutions Роман Герасимчук.

Згідно з дослідженням, у квітні медіанні ціни для двокімнатних квартир становили $1030/кв. м, що нижче за березневий показник на 6,4%, трикімнатних - $1012/кв. м, що на 17% нижче, ніж у березні. Водночас ціна на однокімнатні квартири у квітні зросла на 3% порівняно з попереднім місяцем - до $1046/кв. м.

За даними порталу, найчастіше переглядали оголошення про продаж двокімнатних квартир - кількість запитів становила 46% від загального обсягу. Однокімнатними цікавилися 37% користувачів, трикімнатними - лише 7%. Водночас найпопулярнішими стали квартири в ціновому діапазоні $50-70 тис. (47%), на другому місці - до $30 тис. (30%), а квартири вартістю $30-50 тис. посіли 17% у загальній структурі попиту.

За даними порталу, у березні найчастіше переглядали оголошення про продаж квартир у Голосіївському районі столиці (медіанна ціна - $1 тис./кв. м), далі йде Шевченківський ($1,5 тис./кв. м), Печерський ($1, 9 тис./кв. м) та Оболонський ($1 тис./кв. м) райони. Найменше цікавилися купівлею квартири в Подільському районі.

Дослідження Address.ua базується на аналізі оголошень, розміщених на порталі, та активності користувачів (224 тис. відвідувань за квітень-2021).

Address Group - група компаній, що надають із 2010 року онлайнові інформаційні сервіси для пошуку та просування нерухомості в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані та Молдові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ІМК у 2025 р. скоротить фінансовий борг до $20 млн і почне виплачувати дивіденди акціонерам

КМВА підписала меморандум про залучення коштів на ремонт укриттів

Нацбанк повертає повноцінний нагляд за дотриманням валютних лімітів і нормативів капіталу

Уряд розширив на 25 позицій перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях

Ощадбанк надав муніципалітетам майже 3 млрд грн з початку повномасштабної війни

Україна законодавчо розширить Єдину базу даних операцій з нерухомістю до кінця року – програма з МВФ

Фіксований податок на нерухомість показує більшу ефективність для розвитку громад ніж пайовий внесок - думка

НКЦПФР відмовила продовжити термін дії інвестфонду Порошенка на 20 років

Вакантні посади в Раді НБУ планують заповнити до кінця липня – меморандум з МВФ

Зеленський підписав закон щодо адміністративної відповідальності за порушення митних правил

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА