21:50 21.05.2021

Кабмін України змінив порядок призначення житлових субсидій на наступний опалювальний сезон

2 хв читати
Кабмін України змінив порядок призначення житлових субсидій на наступний опалювальний сезон

Кабінет міністрів України вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій. Відповідна постанова від 19 травня 2021 оприлюднена на "Урядовому порталі".

Згідно з текстом постанови, розгляд питань про призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, окрім домогосподарств, яким житлова субсидія надавалась у грошовій безготівковій формі, або була призначена за фактичним місцем проживання осіб, або була призначена без урахування окремих осіб із зареєстрованих у житловому приміщенні, що не проживають за місцем реєстрації.

"Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 року", - наголошується в постанові.

Зазначається, що заяви про призначення і надання житлової субсидії та декларації про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, представлені за формами, затвердженими наказом Міністерства соціальної політики 2 травня 2018 року, залишаються дійсними.

Національній соціальній сервісній службі, а також місцевим державним адміністраціям за участю органів місцевого самоврядування доручено забезпечити оновлення до 1 вересня 2021 року в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій інформації про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб для призначення житлової субсидії на наступний період, а також проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо зміни порядку призначення житлових субсидій.

Крім того, місцевим держадміністраціям доручено забезпечити інформування громадян, які отримували житлову субсидію в попередньому опалювальному сезоні і яким її призначення на наступний період проводиться без звернення, про необхідність повідомити до 1 вересня 2021 року до органів соціального захисту населення про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 травня 2021 року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну у вересні

Україна завершила формування своїх представників до Групи експертів з Угоди про асоціацію з ЄС

Вартість реконструкції Шулявського шляхопроводу зросла через реконструкцію прилеглих вулиць і ліфтів у переходах - КМДА

Зеленський не планує втручатися у кадрову політику НБУ

Юлія Тимошенко закликає на РНБО ухвалити рішення про зниження тарифів на газ утричі

Ціна е/е для населення з 1 серпня залишається без змін - прем'єр

Питання тарифів для населення на електроенергію і газ буде розглянуто на найближчому засіданні РНБО

Зеленський і глава МВФ у середу обговорять виконання Україною програми stand-by

Поточного року в Україні реалізовують понад тисячу інфраструктурних проектів - Тимошенко

Першими платними дорогами в Україні можуть стати Краковець-Броди-Рівне і Стрий-Мукачево - Мінінфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА