Інтерфакс-Україна
11:20 11.06.2021

ВР розгляне законопроект про реструктуризацію боргів комунальних підприємств за газ найближчого тижня - Разумков

1 хв читати
ВР розгляне законопроект про реструктуризацію боргів комунальних підприємств за газ найближчого тижня - Разумков

Верховна Рада має намір найближчого пленарного тижня розглянути в першому читанні законопроект, що передбачає реструктуризацію заборгованості комунальних підприємств за спожитий природний газ, списання штрафних санкцій та відшкодування різниці в тарифах, повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков.

"Законопроект №3508... це про врегулювання ситуації, що склалася після підняття тарифів. У мене є хороші новини: наступного тижня він з'явиться в стінах Верховної Ради і буде розглянутий уже в першому читанні", - сказав Разумков на Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування в п'ятницю.

Згідно з календарним планом п'ятої сесії Верховної Ради IX скликання, черговий пленарний тиждень у парламенті розпочнеться 15 червня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Оператор ринку" розширив освітньо-соціальну програму про роботу ринку напрямком розвитку УЗЕ

НКРЕКП дозволила "Укренерго" виділити додаткові 1,8 млрд грн на оплату е/е домСЕС за рахунок промислової ВДЕ-генерації

Центр гумрозмінування виплатив 4,476 млн грн фермеру за розмінування 1150 га на Херсонщині

Вершкове масло до Нового року може подешевшати на 30% - галузева асоціація

ДП "Ліси України" в 2025р під час закупівель на 10 млрд грн змогло зекономити 700 млн грн

Внаслідок ракетної атаки вночі зруйновано складські та виробничі приміщення "Текстиль-Контакту"

"Нова пошта" з 1 грудня оновлює частину тарифів та впроваджує додаткову оплату за отримання посилок у поштоматах

У Києві зруйновано логістичний центр Novus, загинули четверо водіїв

"Укренерго" обмежить енергоспоживання у вівторок у Києві та кількох областях більшим обсягом, ніж прогнозувало

Група компаній "Фавбет" підтвердила блокування її рахунків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА