Інтерфакс-Україна
19:06 11.06.2021

Посли G7 закликали Україну затвердити до кінця липня другий національно визначений внесок у боротьбу зі зміною клімату до COP26

2 хв читати
Посли G7 закликали Україну затвердити до кінця липня другий національно визначений внесок у боротьбу зі зміною клімату до COP26

Посли країн "Великої сімки" (G7) на зустрічі з міністром енергетики України Германом Галущенком у четвер закликали Україну затвердити до кінця липня амбітний другий національно визначений внесок у боротьбу зі зміною клімату в межах підготовки до COP26 (Конференція ООН з питань зміни клімату в Глазго в листопаді 2021 року - ІФ).

Згідно з текстом заяви дипломатів, вони зустрілися з міністром, щоб обговорити його плани щодо реформ енергетичного сектора, зміцнення енергетичної безпеки, а також стабілізації та посилення використання відновлюваної енергії.

Посли наголосили на важливості належного корпоративного управління як передумови конкурентного, лібералізованого енергоринку.

Як повідомлялося, Галущенко, у свою чергу, представив керівництву дипломатичних місій країн G7 і представництва Європейського Союзу стратегічні пріоритети діяльності Міненерго України.

За інформацією прес-служби міністерства, серед ключових завдань Галущенко назвав реорганізацію ринку електроенергії, реалізацію Європейського зеленого курсу, інтеграцію української енергетичної системи в європейську мережу (ENTSO-E), реструктуризацію вугільної галузі як одного з важливих інструментів декарбонізації української енергетики, інші кроки з посилення енергетичної безпеки країни.

"Учасники зустрічі високо оцінили зазначені стратегічні напрями роботи міністерства. Сторони домовилися про продовження плідного діалогу та подальшу співпрацю", - йшлося в повідомленні.

В офіційній зустрічі у четвер узяли участь Ніколас Геррокс (Велика Британія), Лариса Ґаладза (Канада), Крістіна Квін (США), Етьєн де Понсен (Франція), Казуя Оцука (Японія) та Матті Маасікас (ЄС).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Оператор ринку" розширив освітньо-соціальну програму про роботу ринку напрямком розвитку УЗЕ

НКРЕКП дозволила "Укренерго" виділити додаткові 1,8 млрд грн на оплату е/е домСЕС за рахунок промислової ВДЕ-генерації

Центр гумрозмінування виплатив 4,476 млн грн фермеру за розмінування 1150 га на Херсонщині

Вершкове масло до Нового року може подешевшати на 30% - галузева асоціація

ДП "Ліси України" в 2025р під час закупівель на 10 млрд грн змогло зекономити 700 млн грн

Внаслідок ракетної атаки вночі зруйновано складські та виробничі приміщення "Текстиль-Контакту"

"Нова пошта" з 1 грудня оновлює частину тарифів та впроваджує додаткову оплату за отримання посилок у поштоматах

У Києві зруйновано логістичний центр Novus, загинули четверо водіїв

"Укренерго" обмежить енергоспоживання у вівторок у Києві та кількох областях більшим обсягом, ніж прогнозувало

Група компаній "Фавбет" підтвердила блокування її рахунків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА