Інтерфакс-Україна
09:31 15.06.2021

Зеленський візьме участь у форумі "Україна 30. Економіка без олігархів"

1 хв читати
Зеленський візьме участь у форумі "Україна 30. Економіка без олігархів"

Президент України Володимир Зеленський у вівторок візьме участь у роботі Всеукраїнського форуму "Україна 30. Економіка без олігархів", повідомила прес-служба глави держави.

Зеленський відкриє другий день форуму, а після закінчення виступу дасть інтерв'ю українським телеканалам.

"Серед головних тем заходу - економічна стратегія до 2030 року, деолігархізація та подолання корупції в Україні, приватизація державних активів", - йдеться в повідомленні.

У роботі форуму також візьмуть участь прем'єр-міністр України, представники уряду, громадських організацій, народні депутати та експерти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

"Нафтогаз" може компенсувати ТКЕ різницю в тарифах на 44,5 млрд грн – Кулеба

Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба

Укрексімбанк ввів у правління директора департаменту корпоративного бізнесу Мойсєєнка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА