11:33 16.06.2021

ТСК зобов'язала керівництво "УЗ" розпочати роботу з реформування пасажирської вертикалі, вирішити проблему дефіциту кадрів і низьких зарплат

1 хв читати
ТСК зобов'язала керівництво "УЗ" розпочати роботу з реформування пасажирської вертикалі, вирішити проблему дефіциту кадрів і низьких зарплат

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради, створена для перевірки й оцінки стану АТ "Укрзалізниця" (УЗ), зобов'язала керівництво компанії розпочати роботу з проведення реформування пасажирської вертикалі, розібратися з проблемою дефіциту кадрів і низької оплати праці, а також зосередити увагу на профільних підприємствах, повідомила голова ТСК Юлія Гришина на своїй сторінці у Facebook у вівторок ввечері.

Вона, зокрема, зазначила, що останніми роками "Укрзалізниця" стрімко втрачає частку на ринку вантажних перевезень, "і це катастрофічна ситуація не тільки в частині втрати прибутку, а й наслідків".

"Коли скорочуються залізничні перевезення, неминуче зростають автомобільні - з такою динамікою ми за лічені роки просто знищимо наші нові й такі довгоочікувані дороги", - наголосила голова комісії.

Крім того, Гришина зазначила, що працівники УЗ через низькі зарплати масово звільняються з компанії, а підприємства "Укрзалізниці" "очікують модернізації та замовлень".

"Це що стосується проблематики, не рахуючи точкових питань. Наприклад, функціонування ескалатора на київському вокзалі і халатного ставлення до оренди вокзальних площ. Нам потрібні термінові заходи. Від правоохоронців, від управлінців, від виконавчої влади", - наголосила вона.

"На наступному засіданні ми проконтролюємо виконання рішення ТСК, затверджуємо комплексний проміжний результат нашої роботи. Підсумовуємо все, що дізналися і що побачили, вказуємо на тих, хто в цьому винен", - підсумувала Гришина.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У "Слузі народу" працюють над передачею адміністрування податку на нерухомість у громади - Корнієнко

VoxCheck: Рік ринку газу для населення: що змінилося?

Мінекономіки анулювало ліцензію недобросовісного посередника з працевлаштування за кордоном "Воркхаб"

З 1 серпня почали діяти нові функції в Єдиній е-системі у сфері будівництва

Частина профспілок "ArcelorMittal Кривий Ріг" не погоджується на поетапне підвищення зарплати, виступаючи за її 30%-ве зростання

Україна не розглядає варіант закупівлі російського газу - Вітренко

"Укрзалізниця" розраховує на низьку ціну е/е "Енергоатому" на дозволених Кабміном спецсесіях

Нацбанк знову підвищив прогноз РЕОК гривні на 2021-2023 роки

Україна втратила близько 17 тис. км газорозподільних мереж, які "дивним чином" перейшли у приватну власність

Комітет запропонує вилучити з "ресурсного" законопроекту норми про оподаткування самозахоплених земель - Гетманцев

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА