Інтерфакс-Україна
14:44 16.06.2021

Кабмін затвердив Державну програму з безпеки польотів

2 хв читати
Кабмін затвердив Державну програму з безпеки польотів

Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму з безпеки польотів.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу.

Згідно із супутнім документом до проекту держпрограми, підставою для її розробки є реалізація заходів Національної транспортної стратегії України до 2030 року, ухваленої Кабміном 30 травня 2018 року, задля створення ефективної системи управління безпекою польотів на державному рівні й рівні суб'єктів авіаційної діяльності згідно з додатком 19 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року.

Держпрограма, зокрема, визначає державну політику і цілі у сфері гарантування безпеки польотів.

У документі зазначено, що реалізація ефективної системи управління безпеки польотів здійснюватиметься шляхом впровадження положень Європейського регіонального плану з безпеки польотів та IKAO.

Передбачається, що Україна встановлює правила розслідування авіаційних подій та інцидентів відповідно до SARPs IKAO і/або Регламентів ЄС. Авіаційні події та серйозні інциденти з цивільними повітряними суднами розслідує Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів із цивільними повітряними суднами (НБРЦА).

"Галузь цивільної авіації відповідатиме схваленому рівню ефективності гарантування безпеки польотів ALoSP, коли всі суб'єкти авіаційної діяльності беруть на себе відповідальність за безпеку польотів, добровільно дотримуються стандартів безпеки авіації та застосовують системний підхід до управління безпекою", - йдеться в додатку до документа.

Зазначається, що для досягнення високих стандартів безпеки польотів у цивільній авіації України встановлюються схвалені рівні ефективності гарантування безпеки польотів (ALoSP). Вони визначають рівень безпеки польотів у конкретній сфері авіадіяльності, який вважається прийнятним. Наприклад, рівень ефективного впровадження SARPs IKAO; частота і тяжкість наслідків авіаційних подій та інцидентів тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

ПриватБанк піднявся на 37-ме місце серед найбільших еквайрів світу – Nilson Report

"Давалець" ОПЗ у 2019-21рр Agro Gas Trading подав заявку на участь в конкурсі з приватизації заводу

ЄБРР надасть Укрексімбанку гарантії для розширення кредитування на EUR200 млн

Westinghouse має намір активізувати будівництво ХАЕС-5,6 відразу після закінчення війни – топменеджер компанії

ЄБРР розглядає надання до EUR100 млн на будівництво соціального орендного житла за підтримки благодійної місії Хансена

НБУ зменшив валютні інтервенції за тиждень на 17,9% через гальмування ослаблення гривні

Бюджетний комітет схвалив до розгляду Радою у вівторок законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 325 млрд грн

"Нібулон" окупив $1 млн інвестицій в цифровий двійник елеваторів на базі ERP менш ніж за рік

Трамп планує укласти справедливу торговельну угоду з Китаєм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА