16:36 17.06.2021

Рада прийняла за основу закон про paperless

1 хв читати
Рада прийняла за основу закон про paperless

Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроект про особливості надання електронних публічних послуг.

Ухвалення відповідного законопроекту №5495 у першому читанні підтримали 263 народних депутати на пленарному засіданні в четвер.

Документ визначає поняття електронних публічних послуг, автоматичного режиму та особливості механізму їх надання і спрямований на подолання законодавчих перешкод у їх наданні.

Так, у разі, якщо закон для отримання публічної послуги вимагає подання документів та/або інформації, що міститься в національних електронних інформаційних ресурсах, такі документи та інформація не подаються, а замість цього зазначаються відомості, необхідні для надання публічної послуги.

"Основна ціль paperless - держоргани в Україні не зможуть вимагати паперові документи, довідки та посвідчення, якщо ця інформація є в державних реєстрах. Згодом більше не доведеться ходити за довідками, стояти в чергах і робити ксерокопії", - коментують ухвалення законопроекту в Міністерстві цифрової трансформації України у повідомленні на сайті.

У міністерстві також зазначають, що незабаром всю необхідну інформацію про громадян, яка буде потрібна державі, можна буде згенерувати на порталі або в застосунку "Дія".

"Завдяки закону paperless ми прискорюємо цифровізацію України та перетворення країни в цифрову державу, яка насамперед дбає про інтереси людей", - зазначив віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, слова якого наводить прес-служба відомства.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА