Інтерфакс-Україна
15:06 24.06.2021

Використання дронів під час обстеження ліній електропередач збільшило показник виявлення несправностей удвічі - ДТЕК

1 хв читати
Використання дронів під час обстеження ліній електропередач збільшило показник виявлення несправностей удвічі - ДТЕК

Використання дронів для обстеження ліній електропередач енергокомпанії "ДТЕК Енерго" скоротило час на огляд та покращило показник виявлення несправностей.

"Використання дронів вже приносить нам ефект, і я впевнений, що в цьому є величезний потенціал щодо збільшення цього ефекту завдяки 5G. Наші бригади вже сьогодні економлять свій час майже вдвічі на те, щоб обстежити лінії електропередач.

Якість дефектації також збільшилася майже вдвічі. Кількість відключень скоротилася на 10-15% завдяки застосуванню таких технологій", - заявив під час онлайн-вебінару Privat Network із мобільним оператором "Vodafone Україна" у четвер директор ІТ ДТЕК Дмитро Осика.

Він також зазначив, що все це у підсумку привело до збільшення надійності та безперебійності постачань електроенергії.

Як повідомлялося, "Vodafone Україна" та енергокомпанія "ДТЕК Енерго" запустили перший в Україні проект Smart Factory 5G на базі заводу "Корум Світло шахтаря" (Харків), заснований на виділеній тестовій 5G-мережі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збереження облікової ставки НБУ 15,5% підтримали 10 членів КМП, один був за зниження до 15% – НБУ

Частка експорту продукції Sunvita Group зросла до 15,3%

Чисельність корів у домогосподарствах скорочується, у промисловому секторі зростає - аналітики

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

Центр Gen.Hope відновлення українських дітей знайшов перші $7 млн у канадських та британських донорів

Україна отримала $125,2 млн за проєктами Світового банку LEARN та THRIVE на освіту та охорону здоров’я

Кредиту ЄС EUR90 млрд недостатньо, треба далі працювати над репараційним кредитом – Марченко до країн G7

Кабмін розподілив понад 460 млн грн на автономне енергоживлення та розрахунки за комунальні послуги для закладів освіти

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА