Інтерфакс-Україна
16:00 24.06.2021

Зростання промвиробництва в Україні в травні-2021 уповільнилося до 5,4% - Держстат

1 хв читати
Зростання промвиробництва в Україні в травні-2021 уповільнилося до 5,4% - Держстат

Промислове виробництво в Україні в травні 2021 року зросло на 5,4% порівняно з травнем 2020 року, тоді як у квітні зростання становило 13%, у березні - 2,1%, а в лютому та січні було зафіксовано падіння відповідно на 4,6% і 4%, повідомила Державна служба статистики (Держстат) у четвер.

Відомство уточнило, що з корекцією на ефект календарних днів зростання промвиробництва минулого місяця було таким самим - 5,4%.

Держстат зазначає, що проти квітня цього року промислове виробництво знизилося на 3,4%, а з урахуванням сезонного коригування - на 3%.

У переробній промисловості в травні-2021 проти травня-2020 зростання становило 6,3%, у видобувній промисловості та розробці кар'єрів - 8%, тоді як у постачанні електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря було зафіксоване на 3,5%.

Загалом за п'ять місяців відомство зафіксувало прискорення зростання промвиробництва до 2,2% з 1,56% за підсумками чотирьох місяців. Зокрема, в переробній промисловості - на 2,5%, у постачанні електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря - на 2,9%, у видобувній промисловості та розробці кар'єрів - на 1,2%.

ОСТАННЄ

Єврокомісія включила BGV Graphite в Кіровоградській області до 13 стратегічних CRM-проєктів за межами ЄС

Банкіри очікують збереження Нацбанком облікової ставки 15,5% - опитування

Експорт пшениці в 2024/2025 МР досяг майже 16 млн тонн - Мінагрополітики

Кабмін виділив 2,4 млрд грн на "Національний кешбек" і 200 млн грн - на компенсацію вартості української промислової техніки - Шмигаль

Кабмін спрямував $200 млн "Укренерго" на відшкодування витрат на захист електропідстанцій, погодив залучення EUR36,4 млн для "Укргазвидобування"

Укргазбанк надав кредит Кривому Рогу 500 млн грн на енергозбереження

Зміни у статут "Укренерго" можуть загальмувати міжнародне фінансування та призначення керівника – думка

Претендентами у Раду НБУ по квоті парламенту є Данилишин, Козюк, Майснер та Кузнецова

Експорт молочних продуктів у 2024р. перевищив імпорт удвіччі – галузева асоціація

Україна в 2024 р. увійшла до трійки постачальників органічних продуктів в ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА