14:52 26.06.2021

Половина українців готові повністю відмовитися від використання готівки в майбутньому - дослідження Mastercard

2 хв читати
Половина українців готові повністю відмовитися від використання готівки в майбутньому - дослідження Mastercard

Українці активно переходять на безготівкову оплату - 48% почали платити cashless частіше, ніж рік тому.

Так, за даними дослідження ставлення українців до безготівкових платежів, проведеного компанією InMind на замовлення Mastercard у червні 2021 року, 49% готові повністю відмовитися від оплат готівкою в майбутньому, а кожен третій українець готовий зробити це протягом найближчих двох років.

У компанії також відзначають, що пандемія значно вплинула на зростання популярності цифрової комерції в світі і в Україні зокрема: 60% опитаних користувачів стверджують, що почали робити покупки онлайн набагато частіше з початком пандемії, а 45% – роблять замовлення онлайн регулярно по кілька разів на місяць.

Також у Mastercard відзначили, що за час пандемії сегмент "продукти харчування" вийшов на перше місце в Європі, показавши приріст на 26%, сегмент "Електроніка" зріс на 24%, при цьому в Україні обидві ці категорії зросли на 38%.

Також цікавим трендом 2020 року стало зростання проникнення онлайн-транзакцій у середовище клієнтів віком понад 80 років - як на ринку Європи, так і в Україні. Наприклад, в Чехії приріст онлайн-транзакцій у цій категорії користувачів минулого року зріс учетверо.

"В Україні ринок вже відновився. Ми бачили перше зниження активності ринку і значне просідання за кількістю транзакцій під час першого локдауну, коли всі перебували в шоковому стані. У січні поточного року теж було затишшя, але січень і сам по собі не найактивніший місяць. Але локдаун у квітні вже не показав такого видимого зниження активності - люди звикли", - заявила генеральний директор Mastercard в Україні та Молдові Інга Андрєєва.

За її словами, в Україні з 2016 року спостерігається стабільний приріст безготівкових транзакцій в середньому по 3% рік до року.

"На сьогодні 9 із 10 транзакцій вже в безготівковому сегменті", - зазначила вона.

Також 44% українців обирають магазини з можливістю безготівкового розрахунку, а ще 8% заявили про неготовність користуватися послугами магазинів з відсутністю безготівкової оплати.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА