Інтерфакс-Україна
14:00 29.06.2021

Біткоїн подорожчав на закликах власника мексиканського банку Banco Azteca купувати криптовалюту

2 хв читати
Біткоїн подорожчав на закликах власника мексиканського банку Banco Azteca купувати криптовалюту

Ціни на біткоїн зростають після того, як засновник і голова ради директорів Grupo Salinas SA, материнської компанії банку Banco Azteca, мексиканський мільярдер Рікардо Салінас Пліего повідомив, що його банк планує стати першим фінансовим інститутом у Мексиці, який прийматиме криптовалюту.

Мільярдер також закликав інвесторів вкладати гроші у біткоїн.

Ціна біткоїну збільшилася на 6% у понеділок, досягнувши $34 140,94, згідно з даними CoinDesk. Біткоїн подешевшав майже вполовину порівняно з історичним максимумом на рівні $63 381,20, досягнутим у середині квітня.

У вівторок біткоїн подорожчав до $35 192,10.

Салінас Пліего написав у своєму мікроблозі у Twitter, що рекомендує користуватися біткоїном. Він також зазначив: "Я і мій банк ведемо роботу, щоб він зміг першим у Мексиці приймати біткоїни".

Пізніше він написав, що криптовалюта є для інвесторів хорошим способом диверсифікувати свої вкладення.

Тим часом закордонні ЗМІ повідомили про загибель у віці 41 року мільярдера і власника біткоїнів Мірчі Попеску.

Згідно з даними іспанського видання Teletica.com, Попеску, який, як вважається, володів біткоїнами на суму понад $1 млрд, що робило його одним із найбільших власників криптовалюти, загинув у Коста-Ріці.

Попеску вважався одним із піонерів у сфері майнінгу криптовалюти. У середині квітня, коли біткоїн досяг історичного максимуму, статки Попеску могли становити майже $2 млрд.

Ціни на біткоїн та інші криптовалюти падають в останні місяці на тлі перспектив посилення контролю з боку регуляторів у США, Китаї та Європі.

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА