Інтерфакс-Україна
16:30 29.06.2021

Майже 73% кредитів за програмою "Доступна іпотека 7%" видано на нерухомість на вторинному ринку - Мінфін

1 хв читати
Майже 73% кредитів за програмою "Доступна іпотека 7%" видано на нерухомість на вторинному ринку - Мінфін

Майже 73% кредитів за програмою "Доступна іпотека 7%" видано на нерухомість на вторинному ринку, при цьому за тиждень уповноважені банки збільшили кількість виданих за цією програмою кредитів на 7%, до 495 позик на загальну суму 421 млн грн, повідомило Міністерство фінансів.

"Станом на 29 червня цього року уповноважені банки за виконанням держпрограми "Доступна іпотека 7%" підписали 495 кредитних договорів на загальну суму 421,3 млн грн, при цьому і на первинному (22,13%), і на вторинному (відповідно - 77,87%) ринку", - зазначило міністерство в релізі на сайті у вівторок.

Найбільшу кількість кредитів видано в Києві - 35%, Київській області - 29%, а також у Харківській - 6,5% і Львівській - 5,7% областях, уточнив Мінфін.

Наразі банки розглядають 819 заявок на участь у програмі на загальну суму 705,5 млн грн, з яких 19% - це іпотека на нерухомість на первинному ринку, 81% - на вторинному, додали в міністерстві.

За його даними, за тиждень кількість заявок збільшилася на 5%.

Як повідомлялося, до програми "Доступна іпотека 7%" приєдналися 14 банків. Вона працює з 1 березня 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

СЕО ДТЕК на ВЕФ-2026 прагне об’єднати світову спільноту для підтримки енергетики України, доведеної "до межі зриву" атаками РФ

Раді пропонують унормувати трудове законодавство в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА