Інтерфакс-Україна
16:27 01.07.2021

Рада ратифікувала рамковий договір із Францією щодо покращення постачання питної води в Луганській області

1 хв читати
Рада ратифікувала рамковий договір із Францією щодо покращення постачання питної води в Луганській області

Верховна Рада ратифікувала рамковий договір між Кабінетом Міністрів України та урядом Французької Республіки щодо підтримки фінансування проекту з покращення постачання питної води в Луганській області.

За ухвалення відповідного законопроекту №0118 на засіданні в четвер проголосували 348 народних депутатів.

Ухвалення законопроекту створить правові підстави для імплементації рамкового договору та реалізації інвестиційного проекту з покращення постачання питної води в Луганській області. Загальний обсяг коштів кредиту уряду Французької Республіки для реалізації цього проекту становить EUR70 млн.

Повернення кредитних коштів передбачається здійснити за рахунок коштів комунального підприємства "Попаснянський районний водоканал", яке належить до сфери управління Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рахункова палата просить аграріїв долучитися до опитування щодо гуманітарного розмінування

G7 і США досягли угоди про податки для компаній

Свириденко сподівається на завершення наступного тижня переговорів з ЄС щодо умов торгівлі на найближчі роки

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Агропідприємство в Харківській області постраждало від обстрілу, збитки становлять близько 300 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА