15:16 02.07.2021

"Укрпошта" тимчасово призупинила доставку бджіл

2 хв читати
"Укрпошта" тимчасово призупинила доставку бджіл

"Укрпошта" з 1 липня тимчасово призупиняє доставку бджіл за винятком бджолиних маток, повідомляється на сайті компанії в п'ятницю.

Перевезення бджолиних маток на період сезону (травень-жовтень) збережені на численні прохання бджолярів і профільних спілок.

У компанії зазначили, що тривалий час "Укрпошта" була єдиним поштовим оператором, який забезпечував пересилання бджолопакетів, при цьому не будучи організацією, яка профільно займається перевезенням бджіл і може виділити для цього окремий транспорт із належними умовами.

"Крім того, є аспекти, такі як погодні умови та щільність бджіл у бджолопакетах, на які "Укрпошта" не може впливати, але які суттєво впливають на перевезення комах. Саме тому "Укрпошта" тимчасово призупиняє доставку бджіл, й інформує про це заздалегідь, щоб бджолярі змогли знайти альтернативу сезону 2022 року", - наголошується у повідомленні.

Для пересилання бджолиної матки використовуватиметься спеціальна упаковка, яка має розміри 70х35х20 мм і має бути додатково вкладена в картонну тару відповідних розмірів, залежно від кількості упаковок із бджолиними матками з отворами для вентиляції. Максимальний розмір додаткової упаковки становить 340х240х100 мм.

"Ми розуміємо застереження, пов'язані з підвищенням температури повітря, але при цьому ризики можливі лише під час пересилання листами. Пересилання бджоломаток у паперовій посилці зводить ризики до мінімуму, оскільки бджоломатки пересилаються в спеціальній клітці з кормом та супроводом (декілька бджіл, які самостійно регулюють температурний режим бджолиної матки). Все це вкладається в папір і паперову коробку. Під час пересилання бджоломаток у такий спосіб за багато років нашої спільної співпраці не було жодного випадку їх загибелі", - наведено у повідомленні текст звернення Спілки бджолярів України "Бакфаст".

Доставка бджіл призупиняється до забезпечення умов перевезення бджіл, які сприяють їх безпечній доставці, та створення умов для збереження здоров'я працівників.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна вклала у модернізацію енергосистеми в рамках синхронізації з європейською понад EUR600 млн

Імпорт е/е в 2021 р. склав трохи більше за 1% споживання, найбільшим експортером стала Білорусь

Україна буде запрошена до сертифікації "Північного потоку-2" під час розгляду цього питання ЄК

У середньому витрати іноземних туристів в Україні у 2021 році становлять $929 - ДАРТ

Нацбанку достаточно монетарных инструментов для реакции на ситуацию, ограничения являются рудиментом – глава НБУ

Україна тимчасово втратила доступ до зовнішніх ринків капіталу через стресові рівні ставок - НБУ

НБУ в найближчі квартали утримається від інтервенцій із купівлі валюти для поповнення резервів

НБУ підвищив облікову ставку до 10% річних

УЗ з'ясовує з польською PKP причини скорочення пропускної спроможності транзиту, звинувачує поляків у значному простої вагонів

Група депутатів пропонує випуск облігацій під гарантії США для погашення боргу ДПЗКУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА