19:52 02.07.2021

"Укрзалізниця" уклала рамкову угоду на поставку 200 тис. тонн дизпалива

1 хв читати
"Укрзалізниця" уклала рамкову угоду на поставку 200 тис. тонн дизпалива

Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" в системі державних електронних торгів ProZorro уклала рамкову угоду з вісьмома компаніями на поставку 200 тис. тонн дизельного палива на 5,28 млрд грн з пізнішим коригуванням у бік збільшення на 9,1 %

Всього в тендері брало участь дев'ять компаній, документи "Анвітрейд" відхилили.

Рамкова угода передбачає спрощену закупівлю за потребою в заявлених компанією межах. Термін угоди - до 30 березня 2022 року.

У рамковій угоді взяли участь ПП "Окко Контракт", а також ТОВ "Мартін Трейд", "Торум", "Альянс Енерго Трейд", "Торговий дім "Газтрім", "Торговий дім Сокар Україна", "Ліван Торг" та "Оіл -Трейд 2018".

Згідно з повідомленням в ProZorro від 1 липня 2021 року на підставі абзацу 17 частини першої розділу IV Порядку укладення та виконання рамкових угод, ціна за одиницю продукції була скоригована на 9,1% у бік збільшення.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури Олександр Кубраков раніше заявив, що дефіцит дизпалива на "Укрзалізниці" буде подолано до кінця тижня.

Раніше екс-міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що "Укрзалізниця" вже вичерпала запаси палива і понад 60 вантажних поїздів стоять без руху.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА