Інтерфакс-Україна
10:04 06.07.2021

Ринок запропонував заплатити за оренду вокзалів на 50% більше від очікуваного - "Укрзалізниця"

2 хв читати
Ринок запропонував заплатити за оренду вокзалів на 50% більше від очікуваного - "Укрзалізниця"

АТ "Укрзалізниця" 2 липня 2021 року успішно провело в електронній системі "Prozorro.Продажі" низку перших аукціонів з оренди комерційних площ вокзалів, йдеться в повідомленні на сайті УЗ у вівторок.

Згідно з повідомленням, під час зазначених аукціонів було розіграно перші 18 лотів (об'єктів) зі стартовою місячною орендною платою 73,4 тис. грн.

У результаті за деякими аукціонами початкова вартість збільшилася в кілька разів і загалом сягнула 108,2 тис. грн, відповідно загальна стартова орендна плата зросла на 47%.

"Загальна вартість місячної оренди комерційних площ вокзалів за результатами проведених аукціонів збільшилася майже на 50%. Це свідчить про зацікавленість бізнесу працювати на вокзалах "Укрзалізниці" і разом із нами робити їх більш сучасними та комфортними для пасажирів. Упевнений, що така співпраця має великі перспективи для всіх учасників цього проекту", - зазначив в. о. голови "Укрзалізниці" Іван Юрик.

Бізнесу було запропоновано для оренди комерційні площі вокзалів станцій Дніпро-Головний, Запоріжжя-1 та Хмельницький.

Після укладення відповідних договорів із переможцями торгів на цих вокзалах буде розміщено, зокрема, банкомат, платіжний термінал, вендинговий автомат, кавовий автомат, об'єкти торгівлі продовольчими товарами (з правом та без права продажу підакцизної групи товарів).

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" має намір передати в оренду комерційні площі в середньому на 24 вокзалах і планує отримувати на місяць щонайменше 8,4 млн грн, а на рік - понад 100 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

Собівартість будівництва житла в Україні у 2026р помірно зростатиме у межах 10-15% – прогноз забудовників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА