16:22 07.07.2021

Зареєстровано 322 угоди купівлі-продажу з моменту відкриття ринку землі - Шмигаль

2 хв читати
Зареєстровано 322 угоди купівлі-продажу з моменту відкриття ринку землі - Шмигаль

За шість днів функціонування ринку землі, запущеного 1 липня, зареєстровано 322 угоди з купівлі-продажу земельних ділянок сільгосппризначення, на відчуження яких раніше поширювався мораторій, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів у середу.

"Ринок землі запущений, угоди із землею сільгосппризначення укладаються прозоро та відповідно до встановлених процедур, за перші шість днів із моменту відкриття ринку зареєстровано 322 угоди з купівлі земельних ділянок, до яких раніше застосовувався мораторій", - зазначив прем'єр.

За його словами, запуск ринку землі - одне з найбільших досягнень за час незалежності України, яка надала її громадянам можливість не лише володіти землею, а й вільно розпоряджатися нею.

Прем'єр уточнив, що міфи щодо масового розпродажу землі та вивезення за кордон українського чорнозему не підтвердилися, і такий стан справ збережеться і в майбутньому.

Як повідомлялося, ринок земель сільськогосподарського призначення, який запускається в рамках проведеної урядом земельної реформи, почав функціонувати 1 липня. На першому етапі реформи купувати та продавати земельні ділянки зможуть лише громадяни України, одна фізична особа зможе мати в розпорядженні не більше ніж 100 га.

Право купувати землю сільгосппризначення 1 січня 2024 року отримають юридичні особи, створені відповідно до законодавства України, при цьому кінцевий бенефіціар одного або декількох юросіб зможе консолідувати через них сукупно не більше ніж 10 тис. га.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА