20:07 07.07.2021

Регулятор передав функцію встановлення тарифів для 28 підприємств теплопостачання органам місцевої влади

1 хв читати
Регулятор передав функцію встановлення тарифів для 28 підприємств теплопостачання органам місцевої влади

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), на своєму засіданні в середу передала державне регулювання 28 підприємств у сфері виробництва, транспортування та постачання теплової енергії на місцевий рівень.

"Таким чином, встановлювати тарифи і затверджувати плани розвитку для таких ліцензіатів будуть місцеві органи влади", - зазначено в повідомленні на сайті регулятора.

НКРЕКП прийняла таке рішення через ухвалення постанови "Про затвердження змін до ліцензійних умов здійснення господарської діяльності в сфері теплопостачання".

"При цьому Регулятор здійснюватиме методичну роботу та методологічну допомогу з питань державного регулювання підприємств теплопостачання, регулювання яких відбуватиметься на місцевому рівні та продовжуватиме нормативно-правове забезпечення їх діяльності", - зазначив голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

За словами членів комісії, підставою для такого рішення є відповідна державна політика і програма уряду, яка передбачає передання процесу тарифоутворення з теплової енергії органам місцевої влади.

Як раніше заявляла Асоціація міст України, встановлення тарифів на теплову енергію для підприємств теплокомуненерго на місцевому рівні має стати більш ефективним, ніж на централізованому.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА