Інтерфакс-Україна
18:10 13.07.2021

ВР ухвалила закон законопроект про реформування підприємств ОПК

1 хв читати
ВР ухвалила закон законопроект про реформування підприємств ОПК

Верховна Рада ухвалила закон про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК) державної форми власності.

Ухвалення законопроекту №3822 у другому читанні та в цілому підтримали 256 народних депутатів на пленарному засіданні у вівторок.

Документ передбачає перетворення держконцерну "Укроборонпром" на акціонерне товариство, а державних підприємств, що входять до його складу, - на господарські товариства.

Зокрема, ухвалення законопроекту №3822 дасть змогу трансформувати "Укроборонпром" у два великі холдинги.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила законопроект №3822 у першому читанні 29 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

Шмигаль про три ключові завдання на посаді глави Міненерго: відновлення, стійкість і модернізація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА