15:14 14.07.2021

Посли G7 вітають ухвалення Радою закону про трансформацію "Укроборонпрому"

1 хв читати
Посли G7 вітають ухвалення Радою закону про трансформацію "Укроборонпрому"

Посли країн G7 вітають ухвалення Верховною Радою закону про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК) державної форми власності.

"Посли G7 вітають прийняття Верховною Радою закону №3822 про реформування оборонно-промислового комплексу. Закон створює добру основу для корпоратизації "Укроборонпрому" та вдосконалення стандартів корпоративного управління у секторі відповідно до керівних принципів ОЕСР", - ідеться в повідомленні на сторінці послів G7 в Україні у Twitter.

Так, посли закликають до швидкого і ретельного впровадження, щоб мінімізувати корупційні ризики.

"Належно впроваджені ці реформи сприятимуть підвищенню глобальної конкурентоспроможності оборонної промисловості України та подальшому забезпеченню безпеки країни", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 13 липня Верховна Рада ухвалила закон про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу (ОПК) державної форми власності. Ухвалення законопроекту №3822 у другому читанні та в цілому підтримали 256 народних депутатів на пленарному засіданні у вівторок.

Документ передбачає перетворення держконцерну "Укроборонпром" на акціонерне товариство, а державні підприємства, що входять до його складу, - на господарські товариства.

Ухвалення законопроекту дасть змогу трансформувати "Укроборонпром" у два великих холдинги.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА